| Osa numero | 219-4LPSTROFF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 20VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | Beryllium Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.160" (4.06mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal |
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 70A 277/480VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 65A 277/480VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 18A 600VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 5A 600VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 2.2A 600VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 35A 277/480VAC
Varastossa: 0