Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit MLP151M350EK1C
Cornell Dubilier Electronics (CDE) MLP151M350EK1C
Osa numero
MLP151M350EK1C
Kuvaus
CAP ALUM 150UF 20% 350V FLATPACK
Tuoteparametri
Osa numero MLP151M350EK1C
Osan tila Active
kapasitanssi 150µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 350V
ESR (Equivalent Series Resistance) 1 Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.2A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.4A @ 20kHz
impedanssi -
Lyijyväli 1.000" (25.40mm)
Koko / ulottuvuus 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.500" (12.70mm)