Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit CPDQR12V-HF
Comchip Technology CPDQR12V-HF
Osa numero
CPDQR12V-HF
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 25VC 0402
Tuoteparametri
Osa numero CPDQR12V-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 12V
Jännite - erittely (min) 13V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 25V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Teho - huippukulma 25W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 12pF @ 1MHz