Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit CPDQC12VE-HF
Comchip Technology CPDQC12VE-HF
Osa numero
CPDQC12VE-HF
Kuvaus
TVS DIODE 23VC 5A 0402C/SOD923F
Tuoteparametri
Osa numero CPDQC12VE-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 12V (Max)
Jännite - erittely (min) 14V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Teho - huippukulma 115W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ)