Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit CPDQ3V3U-HF
Comchip Technology CPDQ3V3U-HF
Osa numero
CPDQ3V3U-HF
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC SOD923F
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Comchip Technology
Tuoteparametri
Osa numero CPDQ3V3U-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 3.3V
Jännite - erittely (min) 5V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 10.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.8A (8/20µs)
Teho - huippukulma 102W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 80pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)