Koti Tuoteseloste Potentiometrit, muuttujaresistorit Trimmeripotentiometrit PV37X103C01B00
Bourns Inc. PV37X103C01B00
Osa numero
PV37X103C01B00
Valmistaja
Bourns Inc.
Kuvaus
TRIMMER 10K OHM 0.25W TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Trimmeripotentiometrit
Bourns Inc.
    1.14000/pcs
  • 10 pcs
    1.00050/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PV37X103C01B00
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 10k
Teho (wattia) 0.25W, 1/4W
Toleranssi ±10%
Lämpötilan kerroin ±150ppm/°C
Vuorojen määrä 12
Säätötyyppi Side Adjustment
Vastusmateriaali Cermet
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pins
Koko / ulottuvuus Rectangular - 0.264" x 0.157" Face x 0.264" H (6.70mm x 4.00mm x 6.70mm)
Liittyvät tuotteet
PV37X103C01B00
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TRIMMER 10K OHM 0.25W TH