| Osa numero | F751C686MCC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 68µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 220 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2812 (7132 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.110" (2.80mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | C |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 470UF 10V 20% 2824
Varastossa: 500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 470UF 10V 10% 2824
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 330UF 10V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 150UF 10V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 150UF 10V 20% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 330UF 10V 20% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10V 20% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Varastossa: 0