| Osa numero | F751A477KRC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 470µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 120 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2824 (7260 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.150" (3.80mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | R |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 470UF 10V 20% 2824
Varastossa: 500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 470UF 10V 10% 2824
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 330UF 10V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 150UF 10V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 150UF 10V 20% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 330UF 10V 20% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10V 20% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Varastossa: 0