Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit CWR09FC336KB
AVX Corporation CWR09FC336KB
Osa numero
CWR09FC336KB
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP TANT 33UF 10% 10V 2711
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
AVX Corporation
    10.16500/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CWR09FC336KB
Osan tila Active
kapasitanssi 33µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 10V
Tyyppi Molded
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 2711 (6728 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.125" (3.17mm)
Lyijyväli -
Valmistajan koko koodi G
ominaisuudet Military
Epäonnistumisprosentti B (0.1%)