| Osa numero | CWR09FC336KB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 33µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.1 Ohm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2711 (6728 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.125" (3.17mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | G |
| ominaisuudet | Military |
| Epäonnistumisprosentti | B (0.1%) |
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
Varastossa: 400
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 1.0UF 10% 25V 2005
Varastossa: 200
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10% 10V 2915
Varastossa: 100
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 15UF 10% 10V 2214
Varastossa: 100
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 2.2UF 10% 15V 2005
Varastossa: 100
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 1.0UF 10% 10V 1005
Varastossa: 100
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 33UF 10% 15V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 10% 20V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1505
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 1.0UF 20% 10V 1005
Varastossa: 0