Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-15B-92-C3-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-15B-92-C3-R0
Osa numero
ATS-15B-92-C3-R0
Kuvaus
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.83650/pcs
  • 10 pcs
    2.83650/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-15B-92-C3-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.575" (40.01mm)
Leveys 1.575" (40.01mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 16.58°C/W @ 100 LFM