| Osa numero | ALD110808ASCL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | 4 N-Channel, Matched Pair |
| FET-ominaisuus | Standard |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 10.6V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 12mA, 3mA |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 500 Ohm @ 4.8V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 810mV @ 1µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 2.5pF @ 5V |
| Teho - Max | 500mW |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 10.6V 8SOIC
Varastossa: 95
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 10.6V 8DIP
Varastossa: 51
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 10.6V 8DIP
Varastossa: 213
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 10.6V 8SOIC
Varastossa: 151
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 10.6V 8SOIC
Varastossa: 10
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 10.6V 8DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 10.6V 8DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 10.6V 8DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 10.6V 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 10.6V 8SOIC
Varastossa: 0