| Part Number | 85104AGILF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, LVTTL, SSTL |
| Output | HCSL |
| Frequency - Max | 500MHz |
| Voltage - Supply | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
Manufacturer: Littelfuse Inc.
Description: FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
In Stock: 488