Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Muodot, signaalimuuntajat HM78D-755331MLFTR
TT Electronics/BI Magnetics HM78D-755331MLFTR
Osa numero
HM78D-755331MLFTR
Valmistaja
TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus
INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Muodot, signaalimuuntajat
TT Electronics Corporation
TT Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero HM78D-755331MLFTR
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Kelojen määrä 2
Testainduktanssi - kytketty sarjaan 1.342mH
Induktanssi - yhdistetty rinnakkain 330µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen Rating - Parallel 450mA
Virta-arvo - sarja 224mA
Nykyinen kylläisyys - rinnakkainen 540mA
Nykyinen saturaatio - sarja 270mA
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 1.41 Ohm
DC Resistance (DCR) - sarja 5.66 Ohm
suojaus Shielded
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Koko / ulottuvuus 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm)
Korkeus 0.189" (4.80mm)