| Osa numero | HA55L-3623220LF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 22µH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 34A |
| Nykyinen - kylläisyys | 26A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 3.85 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 155°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 1.417" L x 0.906" W (36.00mm x 23.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.669" (17.00mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 16.3UH 37A 3.25 MOHM
Varastossa: 192
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 22UH 34A 3.85 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 13.5UH 39A 2.76 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 8.83UH 41A 2 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 40UH 26A 6.2 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 50UH 32A 8.35 MOHM TH
Varastossa: 0