| Osa numero | TPS92002DR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | AC DC Offline Switcher |
| topologia | Flyback, Step-Down (Buck) |
| Sisäiset kytkimet | No |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite (min) | - |
| Jännitesyöttö (maksimi) | 21V |
| Jännite - lähtö | 5V |
| Nykyinen - lähtö / kanava | - |
| Taajuus | 100kHz |
| himmennys | Triac |
| Sovellukset | Lighting |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER OFFL DIM 8VSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER OFFL DIM 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER OFFL DIM 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC LED DRIVER OFFL DIM 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL MODULE FOR TPS92001-645
Varastossa: 3
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL MODULE FOR TPS92001-628
Varastossa: 16