| Osa numero | TPS73233MDBVREP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Sääntelyviranomaisten lukumäärä | 1 |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 5.5V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 3.3V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Jännitepudotus (max) | 0.15V @ 250mA |
| Nykyinen - lähtö | 250mA |
| Nykyinen - tarjonta | 550µA ~ 950µA |
| PSRR | 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz) |
| Ohjausominaisuudet | Enable |
| Suojausominaisuudet | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Reverse Polarity |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-74A, SOT-753 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-5 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG LDO ADJ 0.2A SOT23-6
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 0.2A SOT23-5
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG LDO ADJ 0.2A SOT23-6
Varastossa: 2750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 0.2A SOT23-5
Varastossa: 2250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 0.2A SOT23-5
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG LDO ADJ 0.2A SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG LDO 1.8V 0.2A SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG LDO ADJ 0.2A SOT23-6
Varastossa: 0