Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria RT424F12
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RT424F12
Osa numero
RT424F12
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
TE Connectivity
    3.05500/pcs
  • 10 pcs
    2.86550/pcs
Tuoteparametri
Osa numero RT424F12
Osan tila Active
Releetyyppi General Purpose
Kelan tyyppi Latching, Dual Coil
Coil Current 50mA
Kelan jännite 12VDC
Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Yhteystiedot (nykyinen) 8A
Vaihtovirta 400VAC - Max
Kytke virta (maksimi) 8.4 VDC