Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria RT424006
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RT424006
Osa numero
RT424006
Valmistaja
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 8A 6V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtakytkimet, yli 2 ampeeria
TE Connectivity
TE Connectivity
    1.83500/pcs
  • 10 pcs
    1.72150/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero RT424006
Osan tila Active
Releetyyppi General Purpose
Kelan tyyppi Non Latching
Coil Current 66.7mA
Kelan jännite 6VDC
Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Yhteystiedot (nykyinen) 8A
Vaihtovirta 400VAC - Max
Kytke virta (maksimi) 4.2 VDC
Katkaise jännite (min) 0.6 VDC
Toiminta-aika 8ms
Julkaisuaika 6ms
ominaisuudet Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Liittyvät tuotteet
RT424006
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 8A 6V