| Osa numero | MSPM101CS104 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Standard |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 100mA (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 50V |
| Toimilaitteen tyyppi | Plunger for Cap |
| Väri - Toimilaite / liitin | Red |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Rear |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | Audible Click |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 6.35mm Dia |
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 5/8"
Varastossa: 5948
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYL 1 1/4"
Varastossa: 5875
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 3/4"
Varastossa: 3934
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 1"
Varastossa: 2990
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYL 1 1/8"
Varastossa: 2667
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYL 1 1/2"
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYL 1 3/8"
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 7/8"
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYL 13/16"
Varastossa: 0