Koti Tuoteseloste Kaapeliasennukset Flat Flex, Ribbon Jumper Kaapelit FST-61.5D-34
TE Connectivity AMP Connectors FST-61.5D-34
Osa numero
FST-61.5D-34
Kuvaus
CABLE FLXSTRP 34POS 1.91MM 1.5"
Tuoteparametri
Osa numero FST-61.5D-34
Osan tila Active
Kaapelityyppi Flexstrip
Johtimien lukumäärä 34
Piki 0.075" (1.91mm)
Pituus 1.500" (38.10mm)
Pituus - päältä päättyvät 0.125" (3.18mm)