| Osa numero | HSC2002R2J |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 2.2 |
| Toleranssi | ±5% |
| Teho (wattia) | 200W |
| Sävellys | Wirewound |
| Lämpötilan kerroin | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C |
| ominaisuudet | - |
| Pinnoitus, kotelotyyppi | Aluminum |
| Asennusominaisuus | Flanges |
| Koko / ulottuvuus | 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.650" (42.00mm) |
| Johtava tyyli | Terminal Screw Type |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Box |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 8-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 4-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 4-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 4-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 5-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 8-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 4-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 8-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 4-PLEX
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN COUPLER RCPT SC-SC 4-PLEX
Varastossa: 0