Koti Tuoteseloste vastukset Alustan kiinnitysvastukset HSC2002R2J
TE Connectivity Passive Product HSC2002R2J
Osa numero
HSC2002R2J
Valmistaja
TE Connectivity Passive Product
Kuvaus
RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 200W
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alustan kiinnitysvastukset
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
    17.11000/pcs
  • 10 pcs
    15.04550/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HSC2002R2J
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 2.2
Toleranssi ±5%
Teho (wattia) 200W
Sävellys Wirewound
Lämpötilan kerroin ±50ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
ominaisuudet -
Pinnoitus, kotelotyyppi Aluminum
Asennusominaisuus Flanges
Koko / ulottuvuus 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.650" (42.00mm)