Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit NLV25T-R68J-PF
TDK Corporation NLV25T-R68J-PF
Osa numero
NLV25T-R68J-PF
Valmistaja
TDK Corporation
Kuvaus
FIXED IND 680NH 300MA 850 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
TDK Corporation
Tuoteparametri
Osa numero NLV25T-R68J-PF
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 680nH
Toleranssi ±5%
Nykyinen arvostelu 300mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 850 mOhm Max
Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Taajuus - itsestään resonanssi 300MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Taajuus - testi 25.2MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1008 (2520 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1008 (2520 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.075" (1.90mm)