Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit CS45SL2GA100J-GKA
TDK Corporation CS45SL2GA100J-GKA
Osa numero
CS45SL2GA100J-GKA
Valmistaja
TDK Corporation
Kuvaus
CAP CER SL SAFETY DISC RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
TDK Corporation
Tuoteparametri
Osa numero CS45SL2GA100J-GKA
Osan tila Active
kapasitanssi 10pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 300V
Lämpötilan kerroin SL
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage
Arvioinnit X1, Y2
Sovellukset Safety
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.276" Dia (7.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.433" (11.00mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)