Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit CK45-R3DD221K-NRA
TDK Corporation CK45-R3DD221K-NRA
Osa numero
CK45-R3DD221K-NRA
Kuvaus
CAP CER 220PF 2KV RADIAL
TDK Corporation
    0.17500/pcs
  • 10 pcs
    0.12150/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CK45-R3DD221K-NRA
Osan tila Active
kapasitanssi 220pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 2000V (2kV)
Lämpötilan kerroin R
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage, Low Dissipation Factor
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.276" Dia (7.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.433" (11.00mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)