Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit CK45-R3DD152K-NR
TDK Corporation CK45-R3DD152K-NR
Osa numero
CK45-R3DD152K-NR
Kuvaus
CAP CER 1500PF 2KV RADIAL
TDK Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero CK45-R3DD152K-NR
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 1500pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 2000V (2kV)
Lämpötilan kerroin R
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage, Low Dissipation Factor
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.472" Dia (12.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.630" (16.00mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)