| Osa numero | LAL04KB150K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 15µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 460mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 720 mOhm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 2.52MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 17MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 2.52MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |