Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset STPS5H100BY-TR
STMicroelectronics STPS5H100BY-TR
Osa numero
STPS5H100BY-TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
STMicroelectronics
Tuoteparametri
Osa numero STPS5H100BY-TR
Osan tila Active
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 100V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 5A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 730mV @ 5A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 3.5µA @ 100V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Toimittajan laitepaketti D-Pak
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C
Liittyvät tuotteet
STPS5L25B-TR
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 25V 5A DPAK
Varastossa: 7500
RFQ 0.32928/pcs
STPS5H100B
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Varastossa: 45326
RFQ 0.82500/pcs
STPS5H100BY-TR