| Osa numero | STL9P2UH7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | P-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 20V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 9A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 1.5V, 4.5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 22nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 2390pF @ 16V |
| Vgs (Max) | ±8V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 2.9W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 22.5 mOhm @ 4.5A, 4.5V |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | PowerFlat™ (3.3x3.3) |
| Pakkaus / kotelo | 8-PowerVDFN |
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 5983
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 2730
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 2052
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 0
Valmistaja: Essentra Components
Kuvaus: CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Varastossa: 0