| Osa numero | STK820 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 25V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 21A (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 9.5nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1425pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±16V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 5.2W (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 7.3 mOhm @ 10.5A, 10V |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | PolarPak® |
| Pakkaus / kotelo | PolarPak® |
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: GDT 350V 12% SURFACE MOUNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: GDT 350V 12% THROUGH HOLE
Varastossa: 0