Koti Tuoteseloste RF / IF ja RFID RF-lähetinvastaanotinmoduulit SPSGRFC-915
STMicroelectronics SPSGRFC-915
Osa numero
SPSGRFC-915
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
SUB1GHZ (433 868 OR 915 MHZ) PRO
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
RF-lähetinvastaanotinmoduulit
STMicroelectronics
    5.46000/pcs
  • 10 pcs
    5.00500/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SPSGRFC-915
Osan tila Active
RF perhe / vakio General ISM < 1GHz
protokolla -
modulaatio 2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK
Taajuus 433MHz, 868MHz, 915MHz
Datanopeus 500kbps
Teho - lähtö 11.6dBm
Herkkyys -118dBm
Sarjaliitännät SPI
Antennityyppi Not Included, U.FL
Muistikoko -
Jännitteensyöttö 1.8 V ~ 3.6 V
Nykyinen - vastaanottaminen 10mA
Nykyinen - Lähettävä 22mA
Asennustyyppi Surface Mount
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C