Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen L78M24CDT-TR
STMicroelectronics L78M24CDT-TR
Osa numero
L78M24CDT-TR
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
IC REG LDO 24V 0.5A DPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen
STMicroelectronics
Tuoteparametri
Osa numero L78M24CDT-TR
Osan tila Active
Lähdön kokoonpano Positive
Tulostyyppi Fixed
Sääntelyviranomaisten lukumäärä 1
Jännite - Syöttö (maksimi) 40V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 24V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Jännitepudotus (max) -
Nykyinen - lähtö 500mA
Nykyinen - tarjonta 6mA
PSRR 50dB (120Hz)
Ohjausominaisuudet -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C