Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit ESDA6V1LY
STMicroelectronics ESDA6V1LY
Osa numero
ESDA6V1LY
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
TVS DIODE 5.2VWM 16VC SOT23-3L
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
STMicroelectronics
Tuoteparametri
Osa numero ESDA6V1LY
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 2
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 5.2V
Jännite - erittely (min) 6.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 16V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18A (8/20µs)
Teho - huippukulma 300W
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)