Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset BYT30G-400
STMicroelectronics BYT30G-400
Osa numero
BYT30G-400
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero BYT30G-400
Osan tila Obsolete
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 400V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 30A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 1.5V @ 30A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) 100ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 35µA @ 400V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Toimittajan laitepaketti D2PAK
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C
Liittyvät tuotteet
BYT30PI-1000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1KV 30A DOP3I
Varastossa: 0
RFQ -
BYT30PI-400RG
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 30A DOP3I
Varastossa: 0
RFQ -
BYT30G-400
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK
BYT30G-400-TR