Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RMCF2010JT9R10
Stackpole Electronics Inc. RMCF2010JT9R10
Osa numero
RMCF2010JT9R10
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus
RES SMD 9.1 OHM 5% 3/4W 2010
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Stackpole Electronics, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero RMCF2010JT9R10
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 9.1
Toleranssi ±5%
Teho (wattia) 0.75W, 3/4W
Sävellys Thick Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±400ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 2010 (5025 Metric)
Toimittajan laitepaketti 2010
Koko / ulottuvuus 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.028" (0.70mm)