Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset SCH25000
Semtech Corporation SCH25000
Osa numero
SCH25000
Valmistaja
Semtech Corporation
Kuvaus
DIODE GP 25KV 500MA AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
Semtech
Semtech
    153.07640/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SCH25000
Osan tila Active
Diodityyppi Standard
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 25000V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 500mA
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 25V @ 1A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) 5µs
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 1µA @ 25000V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Axial
Toimittajan laitepaketti -
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C