Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 63YXH220MEFC10X23
Rubycon 63YXH220MEFC10X23
Osa numero
63YXH220MEFC10X23
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 63YXH220MEFC10X23
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 63V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 297.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 595mA @ 100kHz
impedanssi 160 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.984" (25.00mm)