Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3ZLJ5600M12.5X30
Rubycon 6.3ZLJ5600M12.5X30
Osa numero
6.3ZLJ5600M12.5X30
Kuvaus
CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Rubycon
    0.34076/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3ZLJ5600M12.5X30
Osan tila Active
kapasitanssi 5600µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.415A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 18 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)