Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3ZL2200MEFC10X23
Rubycon 6.3ZL2200MEFC10X23
Osa numero
6.3ZL2200MEFC10X23
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 6.3ZL2200MEFC10X23
Osan tila Active
kapasitanssi 2200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.505A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 22 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.984" (25.00mm)