Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50ZLJ390M10X25
Rubycon 50ZLJ390M10X25
Osa numero
50ZLJ390M10X25
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 50ZLJ390M10X25
Osan tila Active
kapasitanssi 390µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.331A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 32 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)