Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50YXG680MEFC12.5X30
Rubycon 50YXG680MEFC12.5X30
Osa numero
50YXG680MEFC12.5X30
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Rubycon
    0.26855/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 50YXG680MEFC12.5X30
Osan tila Active
kapasitanssi 680µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.271A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.31A @ 100kHz
impedanssi 30 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)