Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50LSQ100000MNB64X119
Rubycon 50LSQ100000MNB64X119
Osa numero
50LSQ100000MNB64X119
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    26.84500/pcs
  • 10 pcs
    25.35250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 50LSQ100000MNB64X119
Osan tila Active
kapasitanssi 100000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 14.2A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 15.336A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 1.110" (28.20mm)
Koko / ulottuvuus 2.520" Dia (64.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 4.803" (122.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Chassis Mount
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Screw Terminals
Liittyvät tuotteet
50LSQ100000MNB64X119
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW