Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400BXW120MEFR18X30
Rubycon 400BXW120MEFR18X30
Osa numero
400BXW120MEFR18X30
Kuvaus
CAP ALUM 120UF 20% 400V T/H
Rubycon
    1.86500/pcs
  • 10 pcs
    1.50200/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 400BXW120MEFR18X30
Osan tila Active
kapasitanssi 120µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 840mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.89A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)