Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35YXJ330MT810X12.5
Rubycon 35YXJ330MT810X12.5
Osa numero
35YXJ330MT810X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 35YXJ330MT810X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 605.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 865mA @ 100kHz
impedanssi 80 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)