Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35YXJ3300M16X31.5
Rubycon 35YXJ3300M16X31.5
Osa numero
35YXJ3300M16X31.5
Kuvaus
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Rubycon
    0.59600/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 35YXJ3300M16X31.5
Osan tila Active
kapasitanssi 3300µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.76A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.45A @ 100kHz
impedanssi 19 mOhm
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.319" (33.50mm)