Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25YXH2200MEFC12.5X35
Rubycon 25YXH2200MEFC12.5X35
Osa numero
25YXH2200MEFC12.5X35
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.31184/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25YXH2200MEFC12.5X35
Osan tila Active
kapasitanssi 2200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.016A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.88A @ 100kHz
impedanssi 20 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
25YXH2200MEFC12.5X35
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL