Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250VXH680MEFC25X40
Rubycon 250VXH680MEFC25X40
Osa numero
250VXH680MEFC25X40
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Rubycon
    1.92780/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 250VXH680MEFC25X40
Osan tila Active
kapasitanssi 680µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.25A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.375A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.654" (42.00mm)