Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250VXH390MEFCSN22X35
Rubycon 250VXH390MEFCSN22X35
Osa numero
250VXH390MEFCSN22X35
Kuvaus
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Rubycon
    1.43510/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 250VXH390MEFCSN22X35
Osan tila Active
kapasitanssi 390µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.75A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.625A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.866" Dia (22.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)