Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250USG470MEFC25X25
Rubycon 250USG470MEFC25X25
Osa numero
250USG470MEFC25X25
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Rubycon
    1.09147/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 250USG470MEFC25X25
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.11A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.165A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)