Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250USG1800MEFC35X45
Rubycon 250USG1800MEFC35X45
Osa numero
250USG1800MEFC35X45
Kuvaus
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Rubycon
    2.40240/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 250USG1800MEFC35X45
Osan tila Active
kapasitanssi 1800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 4.55A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 6.825A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.850" (47.00mm)