Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250MXG1200MEFCSN35X35
Rubycon 250MXG1200MEFCSN35X35
Osa numero
250MXG1200MEFCSN35X35
Kuvaus
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Rubycon
    3.08550/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 250MXG1200MEFCSN35X35
Osan tila Active
kapasitanssi 1200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.3A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.45A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)